صندلی بادی کودک

امتیاز به این محصول

0 / 5

Your page rank:

صندلی بادی کودک

قیمت : 130,000 تومان

Baby inflatable chair

مشخصات قیمت و خرید صندلی بادی کودک

خرید و قیمت صندلی بادی کودک

خرید باتخفیف صندلی بادی کودک

خرید صندلی بادی کودک

لیست قیمت صندلی بادی کودک

قیمت و خرید صندلی بادی کودک

کصندلی بادی کودک مدل 2021

خرید پستی صندلی بادی کودک

تخفیف ویژه صندلی بادی کودک

صندلی بادی کودک پرتخفیف

صندلی بادی کودک دیجی کالا

جزئیات کالا صندلی بادی کودک

صندلی بادی کودک 

کودکان از اسباب بازی هایی که جنس لطیفی دارند لذت می برند و بیشتر کودکان چه دختر و چه پسر طرفدار عروسک و وسایل سرگرم کننده می باشند. صندلی بادی کودک وسیله ای جدید،فانتزی و بسیار دوست داشتنی و در عین حال بسیار مقاوم برای کودک دلبند شما می باشد. این صندلی در طرح های مختلف تولید و عرضه شده است و ظاهر زیبای آن باعث خواهد شد کودک شما ساعت ها بر روی آن نشسته و سرگرم باشد.

مقاومت این صندلی بی مانند و فوق العاده است به گونه ای که تا وزنی حدود 100 کیلوگرم را به راحتی میتواند تحمل کند درحالیکه صندلی های بادی دیگر حداکثر تا ۴۰کیلوگرم مقاومت نشان میدهند. صندلی کودک پارچه‌ای یک صندلی بادی می باشد که دارای یک روکش پارچه‌ای نرم ، قابل شستشو و اعلا است و ظاهر آن استوانه ای می باشد. این صندلی با کیفیتی منحصر به فرد در طرح ها و شکل های مختلفی تولید شده است. رنگ آمیزی روکش پارچه ای این صندلی های بادی به گونه‌ای است که کودکان را بسیار شاد و خوشحال می کند و شما می‌توانید شخصیت مورد علاقه کودکتان را برای او انتخاب کنید. طیف وسیع طراحی این محصول انتخاب کودکتان را بسیار تسهیل میکند. همچنین با طرح های متنوع باعث خاص تر شدن دکور اتاق می شود. می توانید یک میز کوچکی تهیه کنید و چند عدد از این صندلی های بادی خاص را دور آن بچینید تا کودکانتان فضای زیبایی را برای بازی های خود داشته باشند و از لطافت و طرح های انیمیشنی این صندلی لذت ببرند.

صندلی کودک پارچه‌ای یک تلمبه دارد که که داخل بسته بسته بندی این محصول قرار دارد و شما می توانید به راحتی آن را باد کنید. همانطور که دربالا ذکر شد کیفیت پارچه استفاده شده در صندلی کودک پارچه‌ای فوق العاده بالا می باشد و فاقد حساسیت است. می توانید با خیال راحت کودکتان را روی صندلی بادی بنشانید و نگران شیطنت های او نباشید. پارچه نرم و لطیف، تنوع در طرح، مقاومت بالا، تلمبه ای برای تسهیل در بادکردن آن و اندازه مناسب از جمله ویژگی های بارز این صندلی می باشند.

قیمت این محصول 130000 تومان

قیمت : 130,000  تومان
خرید پستی

Add Comment