پد آتش زا fire

امتیاز به این محصول

0 / 5

Your page rank:

پد آتش زا fire

قیمت : 20,000 تومان

Fire pad

پد آتش زا fire 

آتش یکی از پرکاربردترین واکنش ها برای آسان و ممکن کردن زندگی می باشد. همیشه درست کردن آتش در سفرها و طبیعت چالش است و چه بسا ساختنش دشوار و معضل باشد. همچنین مرطوب بودن زمین و هیزم و بارش ها و باد کارمان را درساخت آتش نیز سخت تر میکند. شاید فکرکنید برای برپا کردن آتش همیشه نیاز به مواد شیمایی آتش زا و انجام کارهای دشوار باشد اما اینطور نیست.

پد آتش زا یکی از اختراعات خلاقانه و کاربردی در این جهت می باشد.این پد ساخته شده از پنبه آغشته به مواد اشتعال زای غیرسمی و الکل تهیه شده است. بدون تاریخ انقضا و با ماندگاری طولانی تهیه شده است. در کیفیت ِآتش این پد هیچ گونه شرایط آب و هوایی تاثیری نخواهدگذاشت. این پد دربرابر آب مقاوم است و ریخته شدن آب روی آن باعث خاموش شدن آتش یا جلوگیری از ایجاد آتش نخواهدشد.

پد آتش زا با کیفیت عالی و خلاقانه ای تهیه شده است. این پد دارای یک شکافی در وسط می باشد که با آتش زدن آن به طور کامل شعله ور می شود. این پد به مدت 6الی 10 دقیقه به تنهایی شعله ور می شود. برای آتش زدن هیزم و زغال کافیست این پد آتش زا را شعله ور کنید و در زیر آنها به گونه ای که خفه نشود قراردهید و مشاهده کنید. مناسب برای استفاده در کوهنوردی و پخت و پز سریع و آسان می باشد. دارای ماندگاری بسیار بالا و بی خطر می باشد.

این پدها در یک پک 4تایی قرار گرفته اند و بسیار مناسب و کاربردی می باشند. در کمترین زمان در هرشرایط  آب و هوایی مناسب می باشد. پک 4تایی این پد میتواند بدون هیچ چوب و هیزمی باعث شود 20 الی 30 دقیقه شعله آتش داشته باشید. برای درست کردن انواع غذاها و گرم کردن و ایجاد روشنایی بهترین انتخاب می باشد. این پدهای آتش زا را تهیه کنید و از تمامی وسایل آتش زای سمی و پرهزینه راحت شوید و با کمترین هزینه و زمان از کاربرد گوناگون آن بهره مند شوید.

قیمت این محصول20000 تومان

 

قیمت : 20,000  تومان
خرید پستی

One Response

  1. امین اکتبر 28, 2021

Add Comment